Kurumsal

Hakkımızda


Asansör montaj, bakım ve modernizasyon sekteründe faaliyette bulunmak üzere 2013 yılında kurulmuş olan NormaLift ailesi olarak müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutmak, ürün-hizmet kalitemizi üst düzeyde ilerletmek ilk hedefimizdir.

Normalift; müşterilerine sertfikalı yüksek kaliteli ürünleri tasarlayarak, Türkiye yönetmeliklerinde belirtilmiş olan tüm emniyet ve kalite gereksinimlerini eksiksiz yerine getirmektedir.

“Şehirlerdeki binalar daha önceleri imkansız görülen yüksekliklere ulaştıkça ve dijital devrim günlük hayatı dönüştürdükçe, müşterilerimiz dünyalarını hareket ettirmenin yeni yollarını aramaktadır. Geleceğe bakan cesur bir vizyon ve aklı başından alan bir teknoloji ile bunu gerçekleştirmek için her zaman hazırız.

“Asansörlerinizin veya Yürüyen Merdivenlerinizin yaşı 10 yılın üzerindeyse, bina kullanım amacınız değiştiyse, uzun bekleme ve sık arıza şikayetleri alıyorsanız veya daha yeni modern teknolojik binalarla rekabet halindeyseniz, NormaLift’in sizin için çözümü modernizasyondur.

“Zaman, modern insanın en değerli varlıklarından biri. Hayatın yoğun akışının içerisinde hızlı, pratik ve güvenli mobilizasyon bir lüks değil, ihtiyaç. Hareketin hızı, zamanın da hızı...

Sürdürülebilir Şehirler

Dünyamız her geçen gün değişiyor, gelişiyor. Bu değişim ve gelişimin en fazla yaşandığı yerler ise kuşkusuz şehirler. Şehirler, değişimi yaşamanın ötesinde nüfusları, sanayileri ve çevrelerine olan etkileriyle benzersiz bir konumda. Ama bu konum, o şehirde yaşayanları şehirlerinin dönüşümüne adeta mecbur bırakıyor. İşte bu yüzden, Sürdürülebilir Şehirler konsepti, geleceği şekillendiren bir hareket olarak hayatımıza girmeye hazırlanıyor...Günümüzde şehirler ne kadar modernleşirse modernleşsin dünyaya yarardan çok zarar getirebiliyor. Ya da bir başka deyişle; "Dünyanın bize ayrılan kısmının sonuna geliyoruz...

Temel Değerlerimiz


Hedefimiz

Modern yapılarda hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyoruz.

Misyonumuz

Asansör ve Yürüyen Merdiven komponentlerinin bakım, onarım, modernizasyon ve tasarım hizmetlerinde;

Standartlara ve mevzuata uygun olarak,

• Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak,

• Optimum kalite-fiyat anlayışı ile yetkinliklerimizi sürekli geliştirerek,

• Çevre ve sosyal sorumluluk bilinci ile gerçekleştirerek, sektöre yön vermek.

Değerlerimiz

Kalite / Sürdürülebilirlik / Entegrasyon / Hızlı Hizmet /

Yönetimler ve Yöneticiler için Asansörlerinizle İlgili Raporlara Anlık Ulaşabileceğiniz Bir Web Portal Desteği


Detaylı Bilgi

Merhaba Sitemiz IE7 Sürümünü Desteklememektedir.

Lütfen Bizimle Şu Numaradan İrtibat Kurun : 0 212 523 08 23

Lütfen IE7 üstü bir sürüm kullanınız. Click here